[-]
Tags
noktaları kariyer yapabilirim nasıl puf yapmanın

Nasıl Kariyer Yapabilirim Kariyer Yapmanın Puf Noktaları
Thumbs Up 
                          KARİYER YAPMA
Evet arkadaşlar bugün sizlere nasıl kariyer yapılır onun hakkında biraz ön bilgi verecem tecrübelerime dayanarak başlıyalım.

1.Kariyer yapmanın birinci aşaması tabikide öğrenim durumunuzdur eğer iyi bir eğitim aldıysanız kariyer yapmakta bir adım öndesiniz peki öğrenim durumu çok iyi olmayan kariyer yapamıyacakmı tabikide yapabilir ama doğru aşamalarda burdada bizim yazımız devreye girecektir.

2.Diyelim öğrenim durumunuz zayıftır yani lise diplomasını almışsınız ünüversiteye gitmediniz yaşını 20 25 arası öncelikle nerde kariyer yapmak istediğiniz alanı seçmelisiniz mesala bilgisayar konusunda iyi biliyorum bunda kariyer istiyorum hemen bir internetin başına geçin ve bilgisayarın kariyer ortamına bakın rütbelerine yöneticisi müdür bunları araştırın be basamak basamak ulaşmak için projeler yapın yani c# yada c++ biiliyorsunuz ileri seviyede tabi bunlarla bir proje cizin ama bitirmeyin yani hayal gücü ile projeyi çıkarın aslında burda dil bilmek değil burda yapacağınız projenin işlevseliği.

3.projenizi hayal gücü ile tasarladınız örn:Bir Siber ağ güvenlik yazılımı yazmaya karar verdiniz neden ileri derecede bilmeniz gerektiğini belki anlamışsınızdır piyasada siber ağ var ama sizin algoritmanız farklı ve daha işlevsel olacak burdada devreye dil bilmek kalıyor mantık kalıyor neyse konuyu çok saptırmayalım yaptığınız projeyi piyasada olan önemli şirketlere gönderin daha tubitaka bile gönderin burada size teklif gelecektir eğer gelmese bu projeyi bitirin.

4.Projenizi bitirdiniz artık kulanıma hazır olsun hemen bunun üst versiyonun çıkarın yani v.1 v.2 olsun tabi öyle rakamlardan ibaret olmuyacak projeniz siber güvenlikse artık o projenizde hem siber güvenlik hemde ağ güvenlik yada sunucu kalkanı olsun anlıyacağını bir char ınız var ona yeni özelikler ekliyorsunuz ondan sonra piyasaya ücretli sunun ama ücretsiz versiyonuda olsun böylece artık onlar size teklif sunucaktır.

evet arkadaşlar kesinlikle alıntı değildir bizat damlaforum.com için yazdım umarım beğenirsiniz aslında bu kariyer daha cok pc de dil bilenler içindir ama mantık tüm işlerdede aynı gidiyor kendinize iyi bakın .
"Bir gün belki bir gün bizede değer hayat deyneği"
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi