[-]
Tags
takibi desktopgate 2017 bilgisayarları izleme personel ve

DesktopGate Bilgisayarları İzleme ve Personel Takibi 2017
#1
Bir isletmede yönetici iseniz desktopgate programi size hitap etmektedir. Isletmenizde çalisanlarinizin verimliligi konusunda süphe duyuyor veya çalisanlarin isletmeye olan katkilarini gerçek zamanli olarak ölçümlemek istiyorsaniz desktopgate adli programi kullanmalisiniz.Bu program sayesinde isletmenizde çalisanlarin bilgisayarlarda hangi islemi yaptigini görebilirsiniz.Size anlik olarak çalisanlari imkani tanimaktadir. Isletmenizdeki bütün çalisanlarinizin mesai saatinde yaptigi bütün islemleri, yazismalari takip etme imkani tanimaktadir ve bütün bu islemleri çalisanlariniza hissettirmeden yapabilirsiniz. Desktopgate programi ile çalisanlarinizin verimliligini arttirabilir ve bütün islemleri kontrol etme olanagina sahip olabilirsiniz. Program üzerinden anlik takip yapabileceginiz gibi programin islemleri kaydetmesi sebebiyle müsait oldugunuz bir zamanda da kontrol edebilirsiniz.Bu özellik size isletmenizde tam denetimi saglama firsati tanimaktadir.Is ortaminda bulunmasaniz bile daha sonra kayitlari daha sonra inceleyerek isletmede denetim tam olarak gerçeklestirilebilir ve kontrolü her zaman elde tutabilirsiniz.
Desktopgate programi çalisanlarin denetimini sagladigi gibi isletmenizde bulunan diger bilgisayarlara uzaktan erisebilmenizi de saglamaktadir. Isletmede bulunan bilgisayarlardan herhangi birinde yapmaniz gereken bir islem varsa uzaktan erisim sayesinde kolayca kimseden yardim istemeden bu islemi gerçeklestirebilirsiniz.
Isletmelerde dosya alis-verisi de önemli bir konudur. Çogu zaman mail atarak bu dosyalarinizi karsi tarafa iletmek istersiniz.Fakat sürekli yavaslik veya dosya boyutu sikintilari ile karsilasirsiniz.Desktopgate programini tercih etmenizi gerektiren sebeplerden bir tanesi de budur.Program sayesinde bilgisayarlar arasindaki dosya transferi islemlerini rahatlikla tiklama yoluyla yapabilirsiniz.Dosyalarinizi gönderebilir veya karsi bilgisayardan dosya alimi islemini gerçeklestirebilirsiniz.
Desktopgate programini tercih etmenizi gerektiren diger özelliklerinden bazilari su sekildedir: Bilgisayarlar arasinda mesaj gönderimi,sohbet baslatma,Geçmise dönük tam raporlama,Pano geçmisi,kullanilan uygulamalarin geçmisi,bilgisayarlarda ziyaret edilen web sitelerini inceleme,yapilan tüm islemlerin log kayitlari,bilgisayarlardan yapilan Messenger yazismalarinin log kayitlaridir.
Program sayesinde isletmenizde her seyin kontrol altinda oldugunu bilmek , çalisanlar üzerinde tam denetim saglamak ve bu sayede çalisanlarin performanslarinin arttigini gözlemlemek artik çok zor degil. Programi kullanmaya baslamanizdan itibaren artik islemlerin daha hizli yürüdügünü çok kisa sürede anlayabileceksiniz ve aklinizda çalisanlarinizin hakkinda soru isaretleri kalmayacaktir.


Desktopgate gerçek zamanli agdan bilgisayar izleme ve yönetme programidir. DesktopGate tüm aginizi tek bir merkezden kolayca kontrol edebilmenizi saglar 
DesktopGate, piyasadaki en iyi ve en gelismis çalisan izleme yazilimidir. Kolay kullanimi, canli monitor izleme ve SQL Server üzerinde çalisan aktivite kaydi özellikleri ile ön plana çikmaktadir
DesktopGate uzaktan destek, isçi izleme ve bilgisayar aktivitesi loglama özelliklerini kullanimi kolay tek bir uygulamada birlestirmektedir
Canli izlemeyi saglar
Yöneticilerin çalisan ekranlari ve aktivitelerini canli olarak izlemesine olanak tanir. Binlerce elemanlari olsa da performans kaybi yasanmadan hepsine ulasabilirler.
Canli izlemeye ek olarak, DesktopGate geçmise dönük raporlama da sunar. Bu sayede seçilen herhangi bir çalisanin belli bir tarihte ne yaptigi gözlemlenebilir.
Aktivite raporlari
DesktopGate çalisanlarin bilgisayarlarindaki tüm ziyaret edilen web sitelerini, messenger yazismalarini, uygulama geçmisini, tasinabilir medyalari ve bir çok baska olayi kaydeder. 
Eger aktif edilirse, DesktopGate istenilen olaylarda yöneticilere uyari mesajlari gönderir.. 
Çalisan performansini arttirir
DesktopGate size elemanlarin bilgisayari nasil kullandigi ile ilgili degerli bilgiler verir. Bu bilgileri performans degerlendirmelerinin dogru sekilde yapilmasinda önemli rol oynayacaktir..
Hangi uygulamalarda ne kadar zaman harcandigini gün isigina çikartir. Bu bilgilerin isiginda isçi verimliligi üzerine rapor ve grafikler sunar.
Uzaktan erisim
Ofisteki PC lere ofis disindan erismek için kolay ve güvenli uzaktan erisim çözümüdür.
Yetki verildigi taktirde, IT departmanlarina yardimci olabilecek bir uzaktan erisim çözümüdür. Bu sayede ofis bilgisayarlarina kurulum ve ayarlamalar çok daha kolay yapilabilir.
Yerel ag ya da internet üzerinden tüm sirket bilgisayarlarini tek bir pencereden izleyin
Bilgisayar kullanimini görüntüleyin
Kullanicilara sezdirmeden ekranlarini uzaktan izleyin
Tüm firma bilgisayarlari aktivitesini tek bir merkezde güvenli baglanti kullanarak kaydedin
istediginiz bilgisayari uzaktan yönetin
Uzaktan kontrol
Dosya transferi
Mesaj gönder
Sohbet baslatma
Geçmise dönük raporlara ulasin
Pano (clipboard) geçmisi
Uygulama geçmisi
Ziyaret edilen web siteleri
Aktivite loglari
Messenger loglama
Kolay kullanim
DesktopGate uzaktaki ofis bilgisayarlarini kontrol etmek, kayit altina almak, ve geçmisini raporlamak için her büyüklükteki takimlarin yöneticileri ve takim liderleri için üretilmis kolay kullanimli bir programdir.

Ayni zamanda son derece güçlü ve kisisellestirebilir niteliktedir.

Demo Yazilim :
Download
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi